Některé interaktivní tabule jsou dodávány s fotoaparátem a zvukovým systémem. Je to skvělá vlastnost, která může být použita pro záznam studentů prezentací, projevů a projektů. To může být použit pro konstruktivní kritiky. Na konci školního roku look-back lekce mohou být uspořádány, zavedení sentimentální náladu a spoustu zábavy při re-sledoval staré klipy. (Samozřejmě, že se nenechejte úvahy o ochraně osobních údajů na mysli tu - ujistěte se, že jste v souladu s politikou vaší školy).

Spolupracovat

IWBs umožňují studentům komunikovat mezi sebou navzájem a s učitelem. Například pracovat na projektu spolu s různými aspekty provést různými studenty, v přední části třídy. Nejenom, že to zapojit skupiny, ale také jim poskytnout viditelné plody své práce.

Stahovat videa ve formátu Flash a aplikací (které mají být připraveni na ztráty konektivity)

Je to vždy dobrý nápad, aby byli připraveni na výpadky v síti. S několika málo aplikacích, jako SWF Catcher je možné uložit obsah online na lokální pevný disk a přistupovat k němu, aniž by byl připojen k internetu. To může zahrnovat videa, minihry a interaktivních prvků, které umožňují studentům komunikovat a učit se.

Rekapitulace exkurzi

Studenti a učitelé mohou přinést své fotografie a videa pořízené při exkurzi, organizovat je a dělat zábavné a výchovné přehled o jejich společném zážitku, při kterém dříve naučené dovednosti. To může umožnit studentům vidět, že všechno, co se dozvěděl, měl svůj účel a byl cenný - a navíc jim dává nezapomenutelné vzpomínky.

interaktivity

To přijde jako žádné překvapení, že interaktivní tabule jsou skvělé pro Interaktivní obsah!

interaktivní tabule

Photo: CollegeDegrees360